کمک میخواهید؟ تماس با ما: 09031157222

قطعات بدنه رنگ فابریک پارس قطعه

بدنه رنگ فابریک پارس قطعه به عنوان اولین مجموعه خصوصی تامین کننده اتاق های ایران خودرو و سایپا، فروش این نوع قطعات همراه با ضمانت کتبی کارشناسی انجام می دهد و کلیه قطعات با توجه به قیمت روز اتاق بروز اعلام قیمت می گردد. قابل ذکر است قطعه رنگ فابریک به قطعه ای گفته می شود که از روی اتاق های صفر و فابریک کارخانه باز می شود. پخش عمده قطعات بدنه رنگ فابریک خودرو نیز در پارس قطعه انجام میشود.

قطعه فابریک مناسب چه خودرویی می باشد؟

قطعات فابریک با توجه به مدل خودرو و کد رنگ خودرو عرضه می گردد. کلیه خودروهایی که نهایت 3 تا 5 سال از سال ساخت آنها گذشته باشد، با توجه به قیمت قطعات رنگ فابریک و کد رنگ خودرو، امکان استفاده از این قطعات را دارند.

توضیحات ویدیویی بدنه فابریک

قطعات بدنه رنگ فابریک:

قطعات فابریک شامل قطعاتی است که از روی اتاق صفر کارخانه باز شده و بعد از تطابق کد رنگ تحویل مشتری داده می شوند. این قطعات دارای ضمانت کارشناسی رنگ می باشد. پارس قطعه هیچ گونه دخالتی در فرایند رنگ آمیزی این نوع از قطعات ندارد و این قطعات توسط کمپانی سازنده خودرو رنگ می شوند.

همینطور قابل ذکر است این قطعات از جهت هزینه و تطابق رنگ مناسب خودروهای مدل بالا و صفر می باشند.

این قطعات مانع افت قیمت خودرو شما میشوند و مناسب خودروهای نهایت سه سال ساخت میباشد.

پخش عمده قطعات بدنه رنگ فابریک خودرو:

پارس قطعه اولین تامین کننده قطعات بدنه رنگ فابریک به صورت عمده و تک میباشد. جهت دریافت لیست قطعات بدنه رنگ فابریک خود به صورت تکی یا عمده اعم از :

بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

روش سفارش و تحویل بدنه رنگ فابریک برای خودروهای ایرانی:

روش سفارش و تحویل قطعات بدنه فابریک برای خودروهای خارجی:

راجع پارس قطعه در خبرگزاری های معتبر بخوانید.

قطعات رنگ کوره ای چه نوع قطعاتی هستند؟ (کلیک کنید)