کمک میخواهید؟ تماس با ما: 09031157222

سوالات متداول مشتریان پارس قطعه

فرایند و نحوه تعویض اتاق خودروهای ایران خودرو چگونه است؟

این فرایند شامل تهیه مجوز تعویض اتاق از راهنمایی رانندگی، ارسال عکس های مجوز تعویض اتاق، برگ سبز، سند خودرو و کارت ملی مالک خودرو، استعلام مدارک ارسالی توسط پارس قطعه و در صورت عدم وجود ایراد اتاق برای مشتری ارسال و در مرکز خدمات خودرو تعویض اتاق انجام می شود. قابل ذکر است پارس قطعه در مشهد و تهران و کرمان اماده ارایه خدمات تعویض اتاق می باشد.

اتاق های خودروهای کمپانی سایپا و پارس خودرو فاقد شماره و نامه می باشند و بعد از تهیه اتاق بابت تایید و دریافت نامه مشتریان باید به نمایندگی های سایپا مراجعه نمایند.

قطعات بدنه رنگ فابریک شامل قطعاتی است که از روی اتاق فابریک و نو کارخانه باز شده و پارس قطعه هیچ گونه دخالتی در فرایند این نوع قطعات ندارد.

قطعات بدنه رنگ کوره ای شامل قطعاتی است که توسط مجرب ترین نقاشان اتومبیل در مجموعه پارس قطعه و در کوره های صنعتی رنگ خودرو بر روی بهترین قطعات خام موجود در بازار رنگ آمیزی و پخت می شوند.

قطعات استوک شامل قطعات باز شده از روی اتاق دست دوم خودرو می باشد که ممکن است در حد نو و یا ضرب خورده باشند. همچنین قطعات مزایده بیمه نیز در این دسته از قطعات قرار می گیرند.

قابل ذکر است قطعات استوک در مجموعه پارس قطعه عرضه نمی شوند.

تطابق رنگ با استفاده نمونه باک و کد رنگ انجام می شود که بدیهی است اعتبار نمونه رنگ مانند درب باک بسیار بیشتر می باشد و دقت کار بسیار بالا می رود.

مشتریان عزیز می توانند درب باک خود را با اتوبوس به شعب پارس قطعه در سراسر کشور ارسال نمایند و پیک های پارس قطعه نمونه ها را دریافت و به کارگاه ها می رسانند.

رای دریافت نمایندگی و عاملیت فروش متقاضیان محترم می توانند از دو روش پر کردن فرم اعطای نمایندگی در سایت و یا تماس با شماره 09031157222 اقدام کنند.

کد رنگ خودرو در پلاک الومینیومی داخل موتور که زیر سینی برف پاک کن و یا کنار قفل کاپوت قرار دارد قابل استخراج است.

ذکر شماره شاسی، رنگ، کد رنگ، سال ساخت خودرو و در صورت امکان نمونه رنگ خودرو (درب باک) الزامی است.

قطعات فابریک بدنه خودروهای خارجی در صورت عدم موجودی ظرف مدت یک هفته از دوبی، کویت و یا روسیه به دست مشتریان عزیز می رسد.