کمک میخواهید؟ تماس با ما: 09031157222

قطعات بدنه استوک در بین نمایشگاه داران و عموم مردم به دو دسته تعریف میشود :

  1. قطعه استوک قطعه ای است که از روی اتاق فابریک کارخانه باز میشود و کاملا نو و بدون ایراد و ضربه باشد و ضمانت کارشناسی رنگ را به همراه داشته باشد که به قطعه فابریک شناخته میشود این نوع قطعه.
  2. از دید عموم مردم و بعضی صافکار ها قطعه استوک قطعه ای است که رنگ شدگی ندارد ولی دارای ضربه خوردگی و احیانا خط و خش میباشد و با کمی صافکاری و رسیدگی قابل استفاده میگردد و به نوعی به این قطعات اوراقی یا داغی بیمه ای گفته میشود و دارای قیمت مناسبی میباشند.

تعریف صحیح قطعات بدنه استوک

قطعه استوک به قطعه ای گفته میشود که دست دوم میباشد و ممکن است فابریک باشد و ممکن است رنگ شده باشد. اگر فابریک باشد استوک فابریک است که قیمت بالاتری دارد و اگر رنگ شده باشد قطعه استوک رنگ شده است.

قطعه استوک به دلایل مختلف دارای ضرب خوردگی یا خط و خش میباشد و به همین دلایل از قطعات نو در بازار ارزان تر است. قطعات استوک فابریک از قطعات فابریک نو ارزان تر است و قطعات استوک رنگ شده از قطعات نو رنگ کوره ای ارزان تر است.

در مجموعه پارس قطعه هم قطعه فابریک رو اتاقی موجود میباشد و هم قطعه استوک به تعداد محدود موجود میباشد.

همچنین قابل ذکر است قطعات استوک در بیشتر مواقع در کارشناسی رنگ فابریک یا فاقد رنگ و یا تعویض محاسبه میگردد. از همین جهت به دلیل قیمت مناسب بسیار به صرفه میباشند.

جهت دریافت عکس های قطعات بدنه استوک به واتس اپ ما پیام دهید.

جهت دریافت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نوع قطعه برای خودرو خود با ما تماس بگیرید. ما با توجه به مدل ماشین شما و میزان خسارت بهترین پیشنهاد از لحاظ اقتصادی و بهترین تعمیر را پیشنهاد میدهیم.

مجموعه پارس قطعه با توجه درخواست شما عزیزان و ایجاد تنوع قیمتی و محصول کامل ، اقدام به موجود کردن این دست از قطعات کرده است و قطعات استوک از بسیاری جهات بسیار به صرفه میباشد.همچنین قطعاتی مانند سرشاسی و گلگیرهای عقب و سقف و ستون نیز به صورت استوک موجود میباشد. قطعه استوک بهترین گزینه برای خودرو شما نمیباشد. جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

مقالات مرتبط :