کمک میخواهید؟ تماس با ما: 09031157222

قطعات بدنه رنگ کوره ای به قطعاتی گفته می‌شود که داخل اتاق رنگ مخصوص با فشار هوا مناسب و فیلتر شدن مناسب هوای ورودی و خروجی رنگ می‌شود.

سپس در داخل کوره رنگ صنعتی با حرارت مناسب و کافی پخت می‌گردد. این قطعات به دلیل حرارت بالایی که دریافت می‌کنند بتونه ندارند و کیفیت در حد فابریک دارند.

همچنین بدیهی است که کوره رنگ متفاوت با اتاق هایی می‌باشد که با بخاری و هیتر گرم می‌شوند. قطعات بدنه کوره ای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به قطعات گاراژی و هوا خشک دارند.

اتاق رنگ پارس قطعه


این اتاق رنگ به صورت تخصصی جهت رنگ آمیزی قطعات بدنه خودرو در محیط ایزوله بدون گرد و غبار و هوای فیلتر شده طراحی گردیده است که شامل فیلتر ورودی هوا، فیلتر خروجی هوا و دو مکنده قوی می باشد.

کوره رنگ پارس قطعه


کوره رنگ پارس قطعه جهت پخت قطعات بدنه رنگ شده خودرو تا دمای 180 درجه امکان تولید حرارت را دارا می باشد، این کوره دارای 8 عدد فیلتر ضد حرارت و حوزچه آب جهت تولید رطوبت برای پخت و کیفیت بهتر قطعات و جهت تصفیه هوا می باشد که در زمان پخت قطعات مانع از نفوذ گرد و غبار بر روی قطعات می شود، همچنین به دلیل تولید حرارت بالا چین و نوع رنگ قطعات کاملا مشابه فابریک می باشد و قطعات فاقد هر گونه بتونه می باشد.

اتاق رنگ خودرو پارس قطعه
کوره رنگ تخصصی پارس قطعه

قطعات بدنه رنگ کوره ای خودرو چیست


قطعات بدنه رنگ کوره ای خودرو شامل قطعاتی است که توسط مجرب ترین نقاشان اتومبیل در مجموعه پارس قطعه و در کوره های صنعتی رنگ خودرو بر روی بهترین قطعات خام موجود در بازار رنگ آمیزی و پخت می شوند. این قطعات از لحاظ ظاهری و کیفیت کاملا مشابه قطعات بدنه رنگ فابریک می باشد و 18 ماه ضمانت پوسته شدن و ترک خوردگی رنگ دارند.

قابل ذکر است هیچ گونه محدودیتی از لحاظ رنگ و نوع خودرو برای تولید وجود ندارد.

قطعات رنگ کوره ای از کجا بخریم؟


پارس قطعه به عنوان اولین و تنها تولید کننده قطعات بدنه رنگ کوره ای خودرو به صورت اصولی و تخصصی با بروزترین ابزار و با کیفیت ترین مصالح رنگ، قطعات بدنه رنگ کوره ای به صورت پخش عمده قطعات بدنه رنگ کوره ای خودرو یا ارسال تکی به سراسر کشور عرضه می کند.

پخش عمده قطعات بدنه رنگ کوره ای خودرو


پارس‌قطعه اولین و تنها تولید کننده کار قطعات بدنه رنگ کوره ای واقعی خودرو ، تمامی سفارشات عمده شما عزیزان را با شرایط تخفیف عالی انجام می‌دهد.

جهت ارسال لیست قطعات بدنه رنگی مورد نیاز خود یا دریافت نمایندگی بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

روش سفارش و تحویل قطعات بدنه رنگ کوره ای برای خودروهای ایرانی

روش سفارش و تحویل قطعات بدنه کوره ای برای خودروهای خارجی

راجع پارس قطعه در خبرگزاری های معتبر بخوانید.

صفحات مرتبط