کمک میخواهید؟ تماس با ما: 09031157222

چرا نباید به هر فروشگاه قطعاتی اعتماد کرد؟

کلاهبرداری ایساکو شاپ
فهرست مطالب صفحه

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش راه ارتباطی فروش برای کسب و کار های مخلتف امروزه شاهد مشکلات جدی در این موضوع هستیم.

فروشندگانی که با دریافت مبلغ قطعات اتاق خودرو و بدنه خودرو از مشتریان به راحتی کلاهبرداری کرده یا یک شبه فرار خواهند کرد.

تمامی این موارد از معایب خرید مستقیم فروشگاه‌های غیر معتبر است قبل از خرید قطعات بدنه خودرو حتماً سابقه فروشگاه موردنظر را بررسی نموده سپس اقدام به خرید نمایید.

شگرد جدید ارزان فروشی


برخی از کاربران در فضای مجاز به دلیل ارزان تر بودن قطعات اقدام به سفارش آن از سایت یا مجموعه های غیر معتبر می‌کنند، این موضوع ریسک بسیار بالایی دارد و ممکن است سرمایه شمارا دچار خطر کند.

همواره این جمله را به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست پس به دنبال جنس ارزان نباشید به دنبال جنس به قیمت باشید با کیفیت خوب.

چه بر سر فروشگاه اینستاگرامی ایساکو شاپ آمد ؟


حدود دو ماهی یک فروشگاه اتاق تحت عنوان ایساکو شاپ در اینستاگرام تاسیس شد که با تبلیغات گسترده در پیج های دیگر شروع به جذب فالوور نمود. همچنین وبسایت ضعیف با نماد اعتماد جعلی نیز تاسیس نمود.

مشکل از آنجایی شروع شد که قیمت های اعلامی این شخص زیر قیمت تولیدی کارخانه های ایران خودرو و سایپا بود و با توجه به این که بسیاری از مردم اطلاعی از نحوه قیمت گذاری اتاق نداشته و دنبال اتاق ارزان قیمت بودند به دام این شخص افتادند.

از جمله موارد دیگر که این شخص انجام میداد ، ایستادن در کنار خودرو برهایی بود که بار اتاق داشتند و از شرکت ایران خودرو خارج می‌‎شدند. با فیلم برداری ازین اتاق ها و جا زدن این اتاق ها به جای سفارش مشتری های خود اقدام به جلب اعتماد مینمود. اما کسانی که در حوزه اتاق و خودرو تصادفی فعال هستند میدانند که هر شخص میتواند یک اتاق بابت یک ماشین تهیه کند و اتاق مانند قطعات یدکی سفارش کلی ندارد.

سر انجام با پیگیری های نمایندگی های بزرگ کشور از جمله پارس قطعه ، از طریق حراست و امنیت ایساکو و ایران خودرو برای این مجموعه تعقیب قضایی صادر شد . اما متاسفانه این شخص فراری بوده و پیج خود را نیز بسته است.

متاسفانه افراد بسیاری با پارس قطعه تماس میگیرند و دنبال اطلاعات ازین شخص هستند. اما چاره ای جز پیگیری قانونی از طریق پلیس فتا وجود ندارد.

توجه داشته باشید به دنبال اتاق ارزان قیمت بودن فقط باعث مشکلات قانونی برای صاحبان خودرو میشود. قیمت اتاق کاملا مشابه قیمت کارخانه خودرو میباشد و توسط ایران خودرو و سایپا تعیین می‌گردد.

ارزان بودن اتاق گواهی بر مشکل دار بودن اتاق می‌باشد.

صفحات مرتبط


منابع


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *